Telefón


Telefónna služba Ferimex Phone Stará Ľubovňa

Telefónna služba Ferimex Phone umožňuje aj nasledovné funkcie: poskytuje plnohodnotné možnosti telefonovania do pevných sietí, mobilných sieti a do zahraničia za výhodné poplatky v sekundovej tarifikácií. Samozrejmosťou je pridelenie telefónneho čísla v tvare podľa lokality užívateľa. (052/2388xxx)

Telefónna služba Ferimex Phone umožnuje aj nasledovné funkcie

Uvedené služby sa aktivujú ako doplnok k službám prístupu do Internetu.  V prípade, že sa rozhodnete pre Ferimex Phone pevnú linku je potrebné, aby ste boli užívateľom internetu od našej spoločnosti.

Službu Ferimex Phone pevnú linku si môžete objednať telefonicky na 052/23 88 100

Služba Ferimex Phone je bez viazanosti.

Služba Ferimex Phone poskytuje telefonovanie do celého sveta za prekvapujúco nízke ceny.

Sú dve možnosti ako používať službu Ferimex Phone - ako hardware telefón (klasická pevná linka), pri využítí tohto spôsobu nepotrebujete mať zapnutý počítač. V tomto prípade je potrebné zakúpenie VOIP Gateway, ktorý Vám nainštalujeme medzi telefón a počítač. Poplatok za VOIP Gateway  je 60 €.

Ďalšou možnosťou je software telefón, čo znamená, že si potrebujete zakúpiť slúchadlá a telefonujete cez počítač.

Za zriadenie telefónneho čísla účtujeme jednorázovy poplatok 1,99 €

Volanie na tiesnové linky:
Telefónne číslo VoIP nie je geograficky garantované čo môže mať za následok nesprávne identifikovanie miesta, kde sa volajúci nachádza. Z tohto dôvodu sú volania na čísla záchrany momentálne neaktívne.

Volanie na čísla záchrany bude spustené v krátkej dobe. Zákazníci budu informovaní o spustenej službe cez novinky na úvodnej stránke.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás kontaktujte.

Informačný systém Ferimex